Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
ÇOM İnşaat Turizm Nakliye San. Tic. Ltd. Şti

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

Çözüm Ortağınız
  • GAYRİMENKUL
  • DEKORASYON VE MİMARİ
  • SATILIK EMLAK PROJELERİ
  • KİRALIK EMLAK PROJELERİ

Çom İnşaat Türkiye’de zemin teknolojileri geliştirmek,uluslar arası normlarda endüstriyel zemin uygulamaları yapmak amacıyla kurulmuştur. Avrupadaki firmaların yüzey teknolojilerini,projeleri ve teknik ekipmanlarını yakında takip edip aynen uygulamaktadır.

Nasıl Çalışıyoruz
Güvenilir Hizmet

Hizmet ettiğimiz toplum için en güvenilir ve sağlıklı olanı bir noktada buluşturarak, değişimlere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen şirketimiz bu anlayış içinde çalışmaktadır.Yaptığımız projelerdeki amacımız insan hayatını kolaylaştıran huzur dolu güvenli mekanlar üretmektedir.

Yaşanılabilir Çevre

Çağdaş yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, insanların yaşam alanlarına kaliteli ve güvenilir hizmet sunan, inşaat sektöründe ekonomik, estetik ve güvenliği bir arada sağlayan, kaliteli üretim ve yaşanabilir çevre yaratma çabasındayız .